Stručný popis předmětu:
1. Předmět zakázky
Předmětem zakázky malého rozsahu (dále jen „zakázka“) je dodání a provedení přístavby rehabilitace v horažďovické nemocnici.
Specifikace dodání a prací, technické parametry:
Dodání a provedení přístavby rehabilitace v horažďovické nemocnici dle výkazu-výměr od pana Jiřího Lukeše, dle projektové dokumentace Ing. Arch. Jiřího Kučery a dle Požárně bezpečnostního projektu od Ing. Petra Čonky.
Veškerá plastová okna a dveře budou osazena termoizolačním „vakuovým“ čirým dvojsklem (minimálně F4-16-F4) s koeficientem Ug = 1,1 W/m2.K-1 a s tzv. „teplým rámečkem“, který výrazně snižuje tepelný most na okraji izolačního dvojskla a snižuje tak riziko vzniku kondenzátu. Uchazeč uvede v nabídce kolika komorové jsou plastové rámy. Okno č. 2 na sever a dveře č. 1 jsou jednokřídlová, nadsvětlík (okno č.3) je neotevíratelný (tzv. fix). Okna č. 2 (3 ks) jsou dvoukřídlá. Dveře č. 1 budou mít hliníkový práh (nebude se tedy jednat o tzv. „balkonové dveře“, které mají rám jako okna).
Keramická dlažba (totožného rozměru) bude vybrána dle již použité na současné rehabilitaci (typ Savana, Nevada a Ural) tak, aby se jí co nejvíce blížila (barevným odstínem, způsobem kladení /na koso na chodbě/ i s protiskluzem).
Odvzdušnění chodby pomocí trubek bude zavěšeno na betonovém stropu, uschováno nad sádrokartonovým stropem (pro přístup do tohoto prostoru lze využít stropní poklop v šatně).
Před nákupem kachlíků kolem umyvadel budou vzorky konzultovány se zadavatelem (pod nejvyšším kachlíkem budou tzv. okrasné listely)
Nátěry vnějších omítek budou provedeny silikátovými barvami (dle výkazu-výměr) co nejbližšího odstínu se současnou vnější omítkovou barvou.
Světla v přístavbě budou osazena s typově shodnými osvětlovacími tělesy v nynější přístavbě (zářivkové, dvou-trubicové). Vypínače a zásuvky budou též shodné se současně osazenými.
Přívody radiátorů (měděné trubky) budou přivedeny ze zdi (nikoli z podlahy – z hygienických důvodů).
Napojení na současnou rehabilitaci (zazdění oken a proražení dveřního otvoru včetně osazení rámu dveří a vlastních dveří) bude probíhat o víkendech, aby se nenarušil provoz rehabilitace.
Nad rámec výkazu-výměr budou v přístavbě provedeny tyto práce :
Nátěry ve 2 rehabilitačních místnostech – do výšky 200 cm, budou omyvatelné (variopent + čirý omyvatelný nátěr) cca 42 m2.
odbourána příčka v chodbě (velikost 1,5 x 3,05 m, tl. 10 cm). Z těchto důvodů bude opravena dlažba cca 1 m2 a opraven sádrokartonový strop (buď bude před zbouráním strop podepřen dvěma vodorovnými dřevěnými hranolky (1x délka 1,6m a 1x 2,8 m a následně obalen sádrokartonem, nebo přímo opraven sádrokartonový strop (pomocí nových hliníkových profilů).
2 hromosvodní svody budou posunuty (jeden pouze za roh, druhý o 5,8 m dle šířky přístavby).
Nabídky, resp. žádosti o účast podávat na:
Blatenská 314
34101 Horažďovice